Влада працює

У Львові можуть з‘явитись вулиці Віталія Сапила та Дмитра Сидорука: як підтримати ініціативу

Міська рада Львова відкрила голосування за пропозиції для перейменування наступного блоку вулиць Львова. Серед вулиць, які незабаром отримають нові назви, – Льва Жемчужникова у Франківському районі міста та Коряцька у Залізничному районі.

Львів‘янам пропонують обрати серед кількох важливих постатей української історії, – серед них і новітні Герої, які також творили і спортивну історію нашого регіону.

🟢Відтак, вулиця Коряцька може стати вулицею Віталія Сапила — 21-річного Героя України, який був командиром танкового взводу та знешкодив три десятки одиниць техніки ворога. Віталій був вихованцем футбольної школи львівських «Карпат». Загинув під час авіаудару у лютому.
🟢А вулиця Жемчужникова може стати вулицею Дмитра Сидорука — учасника російсько-української війни, майстра спорту міжнародного класу зі стрільби з лука, призера Invictus Games, тренера української команди «Нескорених». Дмитро загинув під Попасною у квітні.

Взяти участь в опитуванні можна до 1 серпня. Пропозиція, що отримає найбільше голосів під час голосування, отримає один бал.

Його врахує робоча група, яка прийматиме остаточне рішення. Згодом його мають затвердити на сесії депутати.

Голос Сокальщини на GoogleNews