Влада працює

У Львові на закритій ділянці вулиці Шевченка знімають дорожнє покриття

Від 20 вересня і до кінця цього року на ремонт закрили ще одну ділянку вул. Шевченка – від вул. Єрошенка до вул. Яцкова. Ремонтні роботи триватимуть на ділянці від вул. Залізничної до вул. Яцкова.

«Сьогодні закрили ще одну невеличку ділянку дороги від вул. Єрошенка до вул. Яцкова. Наступною буде ділянка від вул. Яцкова до вул. Бортнянського. Зараз опрацьовуємо можливості якісного об’їзду для того, щоб зменшити незручності для мешканців і гостей при роботі на цій ділянці. Максимальну кількість робіт по цій вулиці плануємо закінчити в цьому році.

На закритій сьогодні ділянці знімаємо покриття, визначили місця, де будемо зберігати бруківку, знімаємо рейки, шурфуємо місця для того, щоб визначити траси пролягання інженерних мереж і будемо приступати до прокладання каналізації і водопроводу. Дуже складна ділянка по каналізації, тут є три за розмірами види каналізаційних колекторів і чотири види водопровідних. Ділянка дуже складна, інженерні комунікації дуже складні, дуже густо розміщені, дуже близько прилягають, доводиться працювати вручну, лопатами. Технікою працювати дуже важко. На цій ділянці до вул.Ярослава Мудрого буде 17 комірок колектора. Дуже складна ділянка, бо крім комунікацій, ще дуже великий ухил колектора.

Автентична бруківка вся знімається, актується, складується на вул.Пластовій. Вся бруківка, яка знімається, використовується або повторно, або передаємо безоплатно нашим комунальним підприємствам для використання на інших дорогах.

На вул.Шевченка, відповідно до проекту, буде замощена бруківка більша за розміром, ніж мозаїка, яка тут була», – розповів директор ЛКП «Львівавтодор» Микола Власюк.

Нагадаємо, у червні цього року розпочався ІІІ етап реконструкції вул. Шевченка, який передбачає проведення ремонтних робіт на ділянці від вул.Залізничної до вул.Ярослава Мудрого. Вартість робіт, які виконує компанія «Онур», складає 186,6 млн грн.

відео: Андрій Андрух

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fourteen − ten =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.