Влада працює

У Львові переселенці можуть отримати допомогу в гуманітарному штабі на вул. Чупринки, 71

Уже з перших днів війни на вул. Чупринки, 71 розпочав працювати гуманітарний штаб при Центрі соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб

Щодня українці, які втекли від вйни до нашого міста, отримують там необхідну матеріальну допомогу. Близько десяти волонтерів щодня роздають тут продуктові набори, засоби гігієни, одяг та необхідні речі в догляді за дітьми. Центр працює з понеділка по четвер з 10.00 до 17.00 год.

«Допомогу отримують внутрішньо переміщені українці, які отримали у Львові відповідну довідку і не проживають в установах, де їм забезпечується безкоштовне харчування. Це, до прикладу, модульні містечка, прихистки, заклади освіти міста. Тож отримують допомогу тут переселенці, які винаймають житло. Система надання допомоги є автоматизована», – розповідають у гуманітарному штабі.

Так, щотижня на вул. Чупринки, 71 видають від 400 до 600 продуктових наборів. Загалом, продуктовий набір розрахований на сім’ю з трьох осіб та видається один раз на тиждень. Якщо такий набір отримує одна людина, то наступний раз вона зможе його отримати через тиждень. Всі набори «запечатані», волонтери навіть на заглядають до них. До наборів ще додаються фрукти: яблука або апельсини, лимони.

Нагадаємо, на вул. Костя Левицького, 67 у Львові діє Міський центр підтримки вимушено переміщених осіб. Центр працює за таким графіком: понеділок-четвер – з 9.00 до 18.00 год., п’ятниця – з 9.00 до 16.00 год. (без обідньої перерви). Контакти: 0505554461, centrsp@gmail.com.

Більше інформації для вимушено переміщених українців – за посиланням.

Голос Сокальщини на GoogleNews