Влада працює

У Львові перевізникам виписали 155 штрафів за невипуск на маршрути належної кількості транспорту

Міське управління транспорту регулярно фіксує невиконання договірних зобовʼязань на низці маршрутів, які обслуговують три приватні перевізники, – «Фіакр», «Міра і К» та АТП-16430. Йдеться зокрема про невипуск належної кількості автобусів. Відтак, через ці порушення на перевізників з початку року наклали 155 штрафів на загальну суму 263 тис. грн.

В управлінні транспорту кажуть, що найбільше штрафів мають «Фіакр» та «Міра і К» – 63 та 61. Відтак, ці компанії за невиконання умов договорів мають сплатити 107 тис. грн та майже 104 тис. відповідно. Ще 31 штраф на загальну суму майже 53 тис. грн виписали АТП-14630.

Зокрема, компанія «Фіакр» не забезпезпечує належний випуск транспорту на чотирьох лініях. Так, на маршруті №17 курсує тільки 1 автобус замість 6. На маршруті №13 – 3 автобуси замість 6. На маршруті №34 – 5 автобусів замість 12. На маршруті №41 – 6 автобусів замість 15.

Щодо «Міра і К», то компанія не виконує свої зобовʼязання на маршруті № 27 – випускає на лінію 1 автобус замість 6. А також порушує графіки руху на маршруті № 8.

Перевізник АТП-14630 недовипускає транспорт на маршрут № 21 – там курсує лише 4 автобуси замість 10.

«Сподіваємося, що накладені штрафні санкції стимулюватимуть перевізників відновити належну роботу проблемних маршрутів. Якщо вони і надалі будуть неспроможності виконувати свої договірні зобовʼязання, департамент міської мобільності та вуличної інфраструктури буде розглядати можливість дострокового розірвання договорів та заміни перевізників на вказаних маршрутах», – зазначив керівник управління транспорту Орест Олеськів.

Додамо, у минулому році у Львові за недотримання умов договорів перевізникам виписали 819 штрафів. Сума сплачених у міський бюджет коштів склала майже 1,4 млн грн.

Голос Сокальщини на GoogleNews