Влада працює

У Львові з 19 грудня планують відкрити для проїзду вулицю С.Бандери

Із 19 грудня вул. С. Бандери планують відкрити для проїзду, однак паралельно триватимуть роботи з облаштування тротуарів

На вул. С. Бандери триває реконструкція. Минулого тижня завершили роботи на перехресті з вул. Городоцькою, і від сьогодні відкрито її для проїзду транспорту. Як наголосив мер Львова Андрій Садовий, до 19 грудня вул. С. Бандери планують повністю відкрити для проїзду транспорту, однак роботи з облаштування тротуарів, благоустрою триватимуть трохи довше.

«Приємно, що будівельники виконали свою обіцянку, і від сьогодні проїзд по вул. Городоцькій відкрито. Загалом по вул. С. Бандери роботи йдуть за планом. До 19 грудня, до свята Миколая, має бути завершено основний об’єм робіт, щоб вулиця Бандери була проїзною. Однак роботи щодо облаштування хідників, благоустрою, ще триватимуть. Адже для нас важливо не до певної дати все зробити, важливою є якість виконання робіт.

Паралельно плануємо облаштувати площу біля пам’ятника С. Бандері. Вона має бути гармонійна з дитячим майданчиком, що є поруч. Також банальне питання наявності туалету. Ми не будемо відновлювати підземний, а облаштуємо модульний.

Багато зауважень є до закладів торгівлі по вул. С. Бандери. Хочеться, щоб вони теж привели до пуття свої вітрини, щоб з точки зору естетики все було гарно», – наголосив мер Львова Андрій Садовий.

Як розповів Микола Власюк, директор ЛКП «Львівавтодор», на сьогодні на вул. С. Бандери повністю замінено всі комунікації, з’єднали всі колії і проводять замощення бруківкою проїзної частини вулиці.

«Зараз проводимо транспортне моделювання, щоб ділянки в межах вул. Городоцької, пл. Кропивницького, вул. Короткої, вул. Залізничної, вул. Тобілевича перевести в режим роботи громадського транспорту, тобто щоб громадський транспорт продовжував ними курсувати. Якщо моделювання покаже, що цей варіант буде кращим, то будемо його втілювати», – повідомив Микола Власюк.

Нагадаємо, проектно-кошторисна документація на реконструкцію вул. С. Бандери була розроблена у 2020 році проектною організацією ТзОВ «ТрамДорПроект» на замовлення ЛКП «Львівавтодор».

Проектом реконструкції вул. С. Бандери передбачається: повне розбирання дорожнього одягу, трамвайних колій і тротуарів; зрізка зелених насаджень, які попадають в межі виконання робіт; реконструкція всіх інженерних мереж, згідно з наданими технічними умовами служб міста; влаштування проїзної частини і суміщених з нею нових трамвайних колій посередині вулиці; влаштування контактної мережі трамваю, вуличного електроосвітлення; влаштування вздовж проїзної частини з обох боків велосипедних смуг та, на окремих ділянках, – велосипедних доріжок; влаштування кишень для машин швидкої допомоги, аварійних служб та тимчасової стоянки машин мешканців будинків; влаштування тротуарів і пішохідних зон з забезпеченням умов для пересування маломобільних груп населення; благоустрій вуличного простору.

Загалом буде відремонтовано всю вулицю, протяжність якої 1,05 км. Виконує роботи ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» на замовлення ЛКП «Львівавтодор».

Голос Сокальщини на GoogleNews