Влада працює

У Львові затвердили розмір викупної ціни земельних ділянок під будівництво вулиці Ряшівської

23 грудня на засіданні сесії ЛМР затвердили викупну (договірну) ціну земельних ділянок, інших об’єктів нерухомого майна, плодоягідних та решти багаторічних насаджень, які перебувають у власності фізичних осіб, з метою будівництва вул. Ряшівської (проектованої) з транспортними розв’язками від вул. Кульпарківської до вул. Є. Патона.

У зв’язку з необхідністю використання для суспільних потреб земельних ділянок з метою будівництва вул. Ряшівської (проектованої) з транспортними розв’язками від вул. Кульпарківської до вул. Є. Патона, у місті підтримали ухвалу «Про затвердження викупної (договірної) ціни земельних ділянок (інших об’єктів нерухомого майна) плодоягідних та інших багаторічних насаджень, які перебувають у власності фізичних осіб, з метою будівництва вул. Ряшівської (проектованої) з транспортними розв’язками від вул. Кульпарківської до вул. Є. Патона». За відповідне рішення проголосувало 47 депутатів.

Проєкт рішення та додатки до нього за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1muW5r18QcS-fccPhHafNswzswwZ6bkk7

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 + three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.