Головна / Влада працює / У перший день дії безвізу в Угринові нікому у в’їзді не було відмовлено
дія безвізу на практиці

У перший день дії безвізу в Угринові нікому у в’їзді не було відмовлено

В ніч на 11 червня співробітники Держприкордонслужби оформили перших громадян України у пунктах пропуску на кордоні з ЄС, які почали перетинати кордон в рамках дії безвізового режиму. В межах компетенції, відомство виконало всі визначені завдання, передбачені Планом лібералізації безвізового режиму.

Робота здійснювалася за трьома основними напрямками, це підвищення рівня безпеки та якості прикордонного контролю в пунктах пропуску, подальша інтеграція в єдиний безпековий європейський простір та підготовка персоналу. Отож, рішення Європейського Союзу про надання громадянам України безвізового режиму таки набуло чинності, про це радіо Сокаль розповів начальник відділу прикордонної служби «Павловичі» Львівського прикордонного загону.

Хто ж був серед перших, скориставшись правом на безвіз, на наших теренах – на міжнародному пункті пропуску «Угринів-Долгобичув» дізнавалися у начальника відділу прикордонної служби «Павловичі» Андрія Мельника. Окрім тогго, в перший день безвізу, нас, як і решта людей, які перетинали кордон в «Угринові» неабияк здивувала відсутність черг з автомобілів та мала кількість людей.

На цю тему ми поспілкувалися з заступником начальника відділу прикордонного контролю штабу Львівського прикордонного загону Гєоргієм Імедашвілі, а також поцікавилися і у речника надбужанського відділу прикордонної служби Польщі Даріуша Сєніцкого, що вони думають з цього приводу і власне про безвіз. Поряд із цим, громадський порядок та виконання правил дорожнього руху підтримували працівники Сокальського відділення Червоноградського відділу НПУ.

Разом із тим, ми поговорили і з людьми, котрі перетинали кордон із Польщею, поцікавилися що вони думають про безвіз, і чи стикнулися з якимись проблемами?

Зазначимо, що в перший день безвізу на МАПП «Угринів-Долгобичув» нікому у в’їзді не було відмовлено.

Автор, фото Наталка Новацька

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

five × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!