Влада працює

У Східниці триває будівництво Центру безпеки громадян

Новозбудоване місце стане сучасним об’єктом критичної інфраструктури для обслуговування населення у гірській місцевості. Центр охопить три райони: Стрийський, Самбірський та Дрогобицький. У ньому розташують пожежну частину, поліцію та відділення медичної допомоги.

Східницька громада ухвалила рішення про будівництво такого Центру у 2022 році. Саме селище Східниця – це місто-курорт, яке щорічно відвідують понад 60 тис. туристів. Зараз в Східниці немає повноцінної лікарні та пожежної частини.

Враховуючи важливість побудови безпекового центру для регіону, громада вирішила передати функції замовника Управління капітального будівництва Львівської ОДА. Після підписання договору, підрядник виконав комплекс робіт в період з жовтня 2022 року по березень 2023 року.

«Безпека наших громадян, особливо у час великої війни, вкрай важлива. Східниця та прилеглі громади – це туристичні місця. Влітку цьогоріч на теренах цієї громади виникла повінь, тоді великі зусилля наших екстрених служб спрямували саме на її ліквідацію. Новий Центр безпеки створить належні умови для виконання функціональних обов’язків пожежно-рятувальних, медичних та правоохоронних служб», – зазначив заступник начальника Львівської ОВА Юрій Бучко.

Кошти на будівництво Центру безпеки громадян виділили в межах обласної Комплексної програми «Безпечна Львівщина на 2021-2025 роки». Загальна вартість – понад 30 млн гривень.

Голос Сокальщини на GoogleNews