Влада працює

У травні Львів скерував на підтримки армії 95 мільйонів гривень

Львівська громада продовжує підтримувати українську армію. Як підсумував міський голова Львова Андрій Садовий, у травні 2024 року місто закупило та передало нашим захисникам різну техніку та обладнання на суму 95 мільйонів гривень.

«#ПомстаЛева в травні була така, як має бути. 95 мільйонів гривень за місяць з бюджету громади Львова – загальна сума на підтримку наших захисників.

Придбали: 1 146 дронів/БПЛА, 12 транспортних засобів та 12 РЕБ-систем. Це коштувало 63 млн грн. Ще 31,9 млн надали як субвенцію: за ці гроші військові самі придбають собі особливо важливе обладнання», – повідомив мер Львова.

Зауважимо, Львів постійно скеровує кошти на обороноздатність та підтримку військових, які захищають Україну від російських окупантів.

Відповідно до міської програми підтримки ЗСУ, на запити військових бригад і частин місто купує те, що зараз вкрай потрібне на передовій, або дає на це субвенції. Це дрони, автомобілі, рації, різні спеціалізовані технічні речі. Закупівлі відбуваються у межах ініціативи «Помста Лева».

Голос Сокальщини на GoogleNews