Влада працює

У травні Львівводоканал замінив 5,4 км водопровідних труб та близько 200 м п каналізаційних мереж

Протягом минулого місяця ЛМКП «Львівводоканал» замінив 5,4 км водопровідних труб та близько 200 м п. каналізаційних мереж. Також працівники підприємства ліквідували 128 випадків закупорювань каналізації та 441 аварійну ситуацію.

«У травні нам вдалося замінити вдвічі більше водопровідних труб, ніж у квітні. На жаль, у травні також було зафіксовано найбільшу кількість, із початку 2023 року, аварій на водопровідній мережі – 441 аварія. Зусилля ремонтних бригад підприємства були скеровані на швидке усунення цих ситуацій. Окрім того, в нічний час, із залученням техніки було ліквідовано масштабну аварію, внаслідок якої деякий час без води були мешканці мікрорайонів Рясне, Рясне-2, Рясне-Руське», – розповідають у ЛМКП «Львівводоканал».

Також працівники каналізаційного господарства «Львівводоканалу» ліквідували у травні 128 випадків закупорювань каналізації.

«Ще раз нагадуємо мешканцям про необхідність використовувати каналізацію за призначенням і не викидати туди побутові відходи, вологі серветки, будівельне сміття, залишки їжі тощо», – нагадують у ЛМКП «Львівводоканал».

Голос Сокальщини на GoogleNews