Головна / Влада працює / У Великих Мостах – одна з найнебезпечніших ділянок дороги…

У Великих Мостах – одна з найнебезпечніших ділянок дороги…

На позачерговій сесії Великомостівської міської ради, яку ініціювала фракція Всеукраїнського об’єднання “Свобода”, депутати розглянули питання про стан доріг державної та комунальної власності. Доповідали заступник начальника Служби автомобільних доріг у Львівській області Володимир Безпалов та голова Сокальської районної державної адміністрації Микола Мисак.

“Громада вже не може миритися з жахливим, просто катастрофічним станом нашої центральної дороги, якою повинна опікуватися держава, адже ця дорога є державного значення,  зазначив голова фракції ВО “Свобода” у Великомостівській міській раді Ігор Петренко.  У незадовільному стані ця дорога вже п”ять років. Минулого, 2011ого проведено так званий “ремонт”. Чому так званий? Та тому, що проводили його у дощову погоду, оминаючи великі ями. Грубо порушили технології укладання асфальту.

Результат не забарився. Сьогодні у Великих Мостах одна з найнебезпечніших ділянок дороги, де водії змушені рухатись по тротуарах, потрапляючи з глибокої ями у ще глибшу, а це у свою чергу створює загрозу здоров’ю та життю водіїв, пішоходів і всіх жителів Великих Мостів”.
В. Безпалов розповів депутатам ситуацію з фінансуванням ремонту дороги державного значення Р15 Ковель-Володимир Волинський-Червоноград-Жовква. Він розповів, що у 2011 р. на ремонт всього відтинку дороги витрачено майже 3,5 мільйона гривень, на 2012 рік не передбачається зменшення фінансування. Але зовсім протилежною була відповідь заступника голови Львівської ОДА Володимира Губицького депутатові Львівської обласної ради від ВО “Свобода” Олександрі Небожук, у якій вказано, що на ремонт дороги Р15 Ковель-Володимир Волинський-Червоноград-Жовква виділено лише 93,6 тисячі гривень.

Депутатський корпус у міській раді продемонстрував єдність та рішучість у прийнятті рішення щодо визнання незадовільним стану центральної дороги, проголосувавши одноголосно. Також депутати вирішили звернуться до голови Сокальської районної державної адміністрації, до Львівської обласної державної адміністрації, Державної служби автомобільних доріг України, Кабінету міністрів України з вимогою провести навесні 2012 року якісний поточний ремонт дороги Р15 КовельВолодимирВолинськийЧервоноградЖовква на ділянці, що проходить через •м. Великі Мости. Також у своєму зверненні депутати зазначають, що великомостівці в разі невиконання належного ремонту центральної дороги готові перекрити рух автотранспорту.

Тарас ЛИЧКО,
депутат районної ради від ВО “Свобода”.      

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

four × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.