Влада працює

У Великих Грибовичах збудують стрілецький тир

Буде видано містобудівні умови

Місто погодило будівництво комунального стрілецького тиру та стрільбища у селі Великі Грибовичі Львівської міської громади. Спорткомплекс має стати найбільшим на заході України.

Днями про відповідні містобудівні умови та обмеження на нове будівництво повідомив головний архітектор Львова Антон Коломєйцев під час засідання виконкому Львівської міської ради.

«Цей об’єкт стрілецького тиру та стрільбища напрацьований згідно з архітектурним конкурсом, який проводився, і буде передбачати ряд спортивних споруд для різного виду тренувальної стрільби», – зазначив Антон Коломєйцев.

Нагадаємо, ще у лютому депутати міської ради затвердили детальний план території майбутньої спортивної споруди. А виконком дав дозвіл ЛКП «Спортресурс» на розробку проєктно-кошторисної документації.

Будуватимуть стрільбище за проєктом львівської компанії Soluk Architects, який було обрано на Всеукраїнському архітектурному конкурсі.

Проєктом передбачено будівництво великої кількості стрілецьких дистанцій, закритих та напівзакритих тирів, лазертагу, лучного поля, зони для стрільби з пістолета. У побутовій споруді, крім адміністративних приміщень, планують розмістити кафе, магазини зброї, стрілецькі галереї тощо. Також відвели місце для великої автостоянки.

Попри кількість об’єктів, архітектори мінімізували втручання у місцевий ландшафт. А також передбачили можливість використання альтернативної енергетики.

Голос Сокальщини на GoogleNews