Влада працює

У Великих Мостах представників комунальних установ навчали користуватися Facebook

Сьогодні у Великомостівській громаді відбувся навчальний семінар “Майстерність ведення сторінок в соцмережі Facebook” за участю представників комунальних установ Великомостівської міської ради, закладів освіти, дошкілля, позашкілля, школи мистецтв, закладів культури та охорони здоров’я, які ведуть або будуть вести сторінки своїх установ у соціальних мережах, а також молодь – адміністратори нової групи “Молодіжний простір Великомостівської ОТГ”.

З вітальним словом до присутніх звернувся міський голова Ярослав Ройко, який зазначив про важливість ведення якісної комунікації з громадою.

Спеціаліст по зв’язках з громадськістю Ірина Петрук презентувала стан справ з комунікацією у Великомостівській громаді та зазначила про необхідність подачі якомога більшої кількості інформації для користувачів усіма зазначеними учасниками семінару.

Радник з комунікацій Львівського центру розвитку місцевого самоврядування Darija Zubrytska розповіла чому так важливо комунікувати у соціальних мережах, що ефективніше: сторінки, групи чи профілі, а також поділилася лайфхаками та секретами соцмережі.

Дякуємо нашим друзям, Львівський Центр розвитку місцевого самоврядування та особисто Дарі Зубрицькій за сприяння у розвитку нашої громади.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.