Влада працює

У Великих Мостах ввели обмеження через коронавірус

18 березня 2020р. відбулося позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Великомостівської міської ради,

У Великих Мостах вирішили :

  1. Призупинити тимчасово особистий прийом громадян працівниками виконавчого комітету Великомостівської міської ради на період карантину, до стабілізації епідситуації або до особливого розпорядження.
  2. Власникам закладів громадського харчування призупинити діяльність закладів громадського харчування на території Великомостівської ОТГ та дозволити їм організацію доставки їжі в період карантину, до стабілізації епідситуації або до особливого розпорядження.
  3. Призупинити діяльність закладів торгівлі і побутового обслуговування населення (крім аптек, автомобільних заправних станцій, продуктових магазинів та поштових відділень, банків) до стабілізації епідситуації або до особливого розпорядження.
  4. Рекомендувати керівникам підприємств, установ, організації усіх форм власності і підпорядкування, приватним підприємствам і приватним підприємцям розміщених на території Великомостівської ОТГ недопущення до роботи працівників підприємств та установ з ознаками гострого вірусного захворювання.
  5.  Рекомендувати керівникам підприємств, установ, організації усіх форм власності і підпорядкування, приватним підприємствам і приватним підприємцям посилити дезінфекційні заходи в підприємствах, установах і організаціях, приміщеннях закладів незалежної форм власності і підпорядкування в межах Великомостівської ОТГ. Підтримувати дотримання нормативних показників температури повітря та проводити наскрізне провітрювання приміщення.
  6.  Попередити керівників закладів, установ, організацій незалежно від форм власності та підпорядкування, а також інших суб’єктів підприємницької діяльності про персональну відповідальність за не виконання цього протоколу згідно з чинним законодавством України.
  7. Скерувати даний протокол у Сокальське відділення Червоноградського відділу  головного управління Національної поліції у Львівській області для здійснення контролю за громадським порядком та неухильним виконанням даного протоколу  в межах  Великомостівської ОТГ.
  8. Контроль за виконанням рішення позачергового засідання комісії Великомостівської міської ради ТЕБ і НС з цього питання покласти на заступника голови комісії.

Термін виконання – Постійно

Голова міської комісії     Я.Ройко

Відповідальний секретар міської комісії        В.Гриців

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.