Головна / Влада працює / У відділі ведення Державного реєстру виборців Сокальської РДА відбулися консультації з громадськістю

У відділі ведення Державного реєстру виборців Сокальської РДА відбулися консультації з громадськістю

Під час обговорення питання щодо підвищення правової культури учасників виборчого процесу в Україні в частині ведення Державного реєстру виборців до відділу ведення Державного реєстру виборців Сокальської РДА надходили звернення стосовно уточнення ідентифікаційних персональних даних, а саме: прізвище, ім’я, побатькові, дата та місце народження, виборча адреса виборця, а також з питань захисту та безпеки персональних даних, що зберігаються в базі даних Державного реєстру виборців.

Дехто з виборців приходив просто перевірити свої дані, які були правильними. В інших були певні помилки в ідентифікаційних персональних даних та неправильно визначена виборча адреса. Наприклад, часом виникає чисто технічна помилка в даті народження, побатькові, скажімо Зиновіївна, Зеновіївна чи Зіновіївна. Також переправляємо на сучасні назви населених пунктів, де народилася та чи інша особа, наприклад, Новоукраїнка на Варяж.

Щоразу нам подають відомості такі установи: відділ РАЦС, Сокальська виправна колонія №47, райвідділ внутрішніх справ, управління праці та соціального захисту населення, Сокальська ЦРЛ, місцеві ради та Сокальський районний суд про осіб, визнаних недієздатними.

Щодо питань захисту та безпеки персональних даних, які зберігаються в базі даних Державного реєстру виборців, Центральна виборча комісія за погодженням з Державною службою спеціального зв`язку та захисту інформації України здійснює комплекс заходів для забезпечення технічного захисту персональних та інших даних Реєстру в процесі їх зберігання, обробки та передачі каналами телекомунікацій відповідно до законодавства України. Центральна виборча комісія встановлює обов`язковий для органів ведення Реєстру порядок доступу до бази даних, який, зокрема, передбачає персональну відповідальність осіб, уповноважених виконувати дії щодо ведення Реєстру.

До відділу ведення Державного реєстру виборців можна звертатися постійно з 8 год. 30 хв. до 17 год. 45 хв. за адресою: м. Сокаль, вул. Шептицького, 26, приміщення Сокальської райдержадміністрації, четвертий поверх. А також зателефонувавши 73779, 73057, 73778.

Марія МЕЛЬНИК,
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців Сокальської РДА.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

three × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!