Влада працює

У Золочеві та у Львові створять природоохоронні об’єкти

На черговій сесії Львівської обласної ради 30 вересня депутати під час голосування підтримали рішення про створення природоохоронних об’єктів у м.Золочів та м.Львів

Парк-пам’ятка садово-паркового мистецтва місцевого значення «Міський парк відпочинку “Здоров’я”» площею 23,44 га буде створена у м.Золочів

З ініціативою про надання статусу заповідного об’єкту парку виступила Золочівська міська рада у лютому 2020 року, а науковці НПП «Північне Поділля» підготували обґрунтування щодо створення.

Парк сформовано у середині ХХ ст у заплаві річки Млинівка, у південній його частині розташований став із островом, водойма є важливою екосистемою для проживання та зимівлі водно-болотних птахів.

Також на території парку зростає 49 видів флори, серед яких і булатка великоквіткова Cephalanthera damasonium, яка віднесена до Червоної книги України.

Ботанічна пам’ятка природи місцевого значення «Віковий дуб» буде створена у м.Львів між вулицею Енергетична та вулицею Івана Франка

З ініціативою про створення виступили мешканці вулиць І.Франка (будинки 157-А, 157-Б), Енергетична (будинки 16, 19), Карманського (будинок 6-А) та Київський еколого-культурний центр.

Вік дерева – близько 4️⃣0️⃣0️⃣років (обхват стовбура – 5,1 , висота близько 30 м).

Відеоролики про Віковий дуб :

Руслан Гречаник, директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації після засідання сесії Львівської обласної ради зазначив, що створення нових територій та об’єктів природно-заповідного це чергова перемога у галузі збереження природного біорізноманіття та подякував всім за ініціативу та сприяння у проробленій роботі.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 − 12 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.