Влада працює

У зимовий період на Львівщині планують залучити 390 одиниць техніки для утримання доріг

У Львівській ОВА відбулась нарада щодо експлуатаційного утримання автомобільних доріг області у зимовий період

Йшлось про стан заготівлі посипкових матеріалів та важливість першочергової очистки транспортних шляхів Львівщини.

Сьогодні, 17 листопада, заступник начальника Львівської ОВА Юрій Бучко провів нараду з департаментом дорожнього господарства Львівської ОВА, службою автомобільних доріг у Львівській області та підрядними організаціями, які будуть здійснювати експлуатаційне утримання автомобільних доріг у зимовий період.

«Львівщина – важлива транзитна область, дорогами якої проходять основні транспортні маршрути до країн Євросоюзу. Наші пріоритетні завдання – утримання доріг у зимовий період в належному стані та врегулювання безпечного проїзду в умовах воєнного стану. Нагадаю, що територією Львівщини проходить 1890,3 км доріг державного та 6524,3 місцевого значення. Їх утримання у зимовий період будуть здійснювати 8 підрядних організацій, які залучать 390 одиниць техніки», – підкреслив Юрій Бучко.

В межах зустрічі обговорили:

  • питання готовності підрядних організацій до експлуатаційного утримання доріг у зимовий період,
  • стан заготівлі посипкових матеріалів,
  • важливість першочергової очистка доріг державного та місцевого значення.

Юрій Бучко також наголосив, що через обмежений фінансовий ресурс та високу вартість робіт з експлуатаційного утримання (в порівнянні з 2021 роком вартість утримання одного умовного кілометра зросла в три рази) комплекс робіт з зимового утримання всіх доріг області буде не просто виконати.

Голос Сокальщини на GoogleNews