Головна / Влада працює / Участь у проектах – додаткові надходження у місцевий бюджет

Участь у проектах – додаткові надходження у місцевий бюджет

9 квітня в приміщенні Жовківської районної ради відбувся семінар з головами місцевих рад Сокальського, Яворівського, Жовківського районів та м. Червоноград щодо участі в обласному конкурсі мікропроектів та «Програми енергозбереження для бюджетної сфери Львівщини» на 2012 рік. Організатор семінару – Головне управління економіки Львівської ОДА. У ньому взяли участь представники Сокальської РДА, Сокальської ЦРЛ, Сокальської, Белзької та Великомостівської міських рад, Тартаківської, Ванівської, Опільської, Острівської, Перв”ятицької, Смиківської, Тудорковицької, Хоробрівської та Савчинської сільських рад. Очолював делегацію голова районної ради Ігор Дацюк.

Конкурс мікропроектів на території області почав діяти з 1 квітня, заявки від місцевих рад можна подавати до Львівської обласної ради до 31 квітня ц. р. Основна мета його проведення – сприяння територіальним громадам у вирішенні місцевих проблем, стимулювання самоорганізації населення, об”єднання ресурсів громадськості та органів місцевого самоврядування для вирішення соціально важливих проблем. На реалізацію програми мікропроектів в обласному бюджеті передбачені кошти в сумі 2 млн. грн. Детальна інформація про конкурс розміщена на сайті Львівської обласної ради.

З 1 травня стартує «Програма енергозбереження для бюджетної сфери Львівщини», яку впроваджує Головне управління економіки Львівської ОДА. Основні її завдання – зменшення споживання паливноенергетичних ресурсів у бюджетній сфері, популяризація економічних, екологічних та соціальних переваг енергозбереження, підвищення управлінського та освітнього рівня. Заявки на участь у Програмі можна подавати до 30 травня. В цьому році на її реалізацію також передбачено 2 млн. грн. Детальна інформація – на сайті Львівської ОДА.

Розпочався щорічний всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого спрямування за підтримки Державного фонду сприяння місцевому самоврядуванню в Україні. Заявки можна подавати з 1 по 31 травня. Форма заявки та проектної документації розміщена на сайті Дирекції всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування.

Запрошуємо бажаючих до участі в проектах.

Василь КОЗИРА, радник районної ради.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

eighteen − twelve =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!