Влада працює

Покращено умови для породіль в Сокальському пологовому відділенні

Нещодавно в пологовому відділенні Сокальської центральної районної лікарні відкрили нову палату сумісного перебування матері і дитини з покращеними умовами. Відтепер в ній лежатимуть матері з новонародженими малюками. Для породіль створили покращені умови перебування, в палаті – душова кабінка, туалет, умивальник, тут поклали плитку на підлозі, зробили євроремонт… Палата – це сімейний дім, в якому перебуватимуть малюки з мамами в перші дні життя.

– У нашому пологовому відділенні працюють 53 медичні працівники, серед них – шість лікарів акушерівгінекологів та три лікарінеонатологи, щороку ми приймаємо на світ майже тисячу немовлят. Цю палату ми капітально відремонтували коштом благодійних внесків. Всього в нас у пологовому відділенні є п'ятнадцять палат спільного перебування матері та дитини, з них п'ять – покращеного комфорту, – розповіла завідувач пологового відділення Надія Кравцова.
Капітально відремонтовану палату спільного перебування матері і дитини освятив о. Тарас Звір. Він побажав медикам нормальних пологів, щоб в цій палаті якнайбільше перебувало здорових малюків, аби вони зростали на радість і втіху батькам.

Цього ж дня в палату покращеного комфорту з пологового залу перевели жінку, яка народила донечку. Вона поділилася першими враженнями від перебування: «В нашу сім'ю прийшла радість – я народила донечку Анастасійку. Пологи пройшли без ускладнень, тішуся, що обрала для пологів Сокальське пологове відділення, де працюють хороші лікарі та акушери, які допомогли з'явитись на світ нашій донечці. З перших хвилин життя поруч зі мною перебуває донечка, в нашій палаті є все необхідне. Ця палата нагадує мені нашу оселю: затишно подомашньому, за кілька років, сподіваюсь, прийдемо сюди за братиком чи сестричкою для доці», – розповіла породілля Оксана.

Нехай же в новій палаті спільного перебування матері і дитини дзвінко лунають дитячі голосочки, бо саме тут починається нове життя!      

Голос Сокальщини на GoogleNews