Влада працює

Управління молодіжної політики Львівської міської ради запускає грантову платформу для студентського самоврядування

Управління молодіжної політики Львівської міської ради запрошує студентське самоврядування Львова подавати свої ідеї та отримати підтримку у вигляді менторства та фінансування.

Проєкти приймають по таких напрямках – академічна мобільність, екоініціативи, культурно-мистецькі проєкти, національно-патріотичне виховання, проєкти спрямовані на розвиток неформальної освіти, або іншого спрямування.

Участь у конкурсі можуть взяти студентські громадські організації та студентське самоврядування.

Усі потенційні учасники мають заповнити онлайн-форму https://cutt.ly/aEWkeXU, де коротко описати свою ідею, а також згодом необхідно надіслати повну концепцію проєкту на електрону пошту youth.lviv@gmail.com. В управлінні зазначають, що розглянуть кожний проєкт та визначать переможців, яким допоможуть у реалізації запланованого проєкту.

Дедлайн подачі проєктів – 31 жовтня 2021 року.

«Ми вирішили запустити такий формат платформи, аби підтримати студентські проєкти не лише фінансово, а й допомогти молоді розібратись у кожному процесі реалізації. Це і правильна стратегія та місія проєкту, й пошук та залучення учасників, й медіапідтримка, інші процеси. В управлінні працюють практики, які реалізували сотні різних проєктів, тому тепер вони готові ділитись цим досвідом й зі студентами Львова», – зазначає начальник управління молодіжної політики Олександр Николяк.

За додатковою інформацією телефонуйте за номером 0976904193 або пишіть на сторінку управління: https://www.facebook.com/youth.lviv/?ref=pages_you_manage

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

sixteen + 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.