Влада працює

На Яворівщині в Немирові планується створення паліативного відділення

2 жовтня 2020 року голова Яворівської районної державної адміністрації Юрій Шпак провів розширену нараду щодо створення паліативного відділення в смт Немирів на основі колишнього «Львівського обласного протитуберкульозного санаторію» після того, як Львівська обласна рада передасть приміщення на баланс району.

На нараді обговорили основні аспекти діяльності закладу, проблеми з якими можливо зіткнутися в майбутньому, а також можливі шляхи вирішення, які варто показати в бізнес-плані, який дозволить заздалегідь продумати майбутні дії
Юрій Шпак зазначив, що створюючи бізнес-план, надзвичайно важливо реально оцінювати свої ресурси, потреби і прогнозований попит на паліативні послуги, і дуже важливо зробити це саме на папері відповідно до визначених вимог і провести спеціальні розрахунки, які допоможуть передбачити майбутні проблеми та зрозуміти, чи можна їх здолати і яким чином.
Презентацію бізнес-плану голова Яворівської райдержадміністрації Юрій Шпак презентує на депутатській обласній комісії.

Як зазначалося швидше, що до Львівської обласної ради 24 вересня 2020 року скеровано проєкт Рішення «Про передачу нерухомого майна в оперативне управління комунальному некомерційному підприємству Яворівської районної ради Львівської області «Немирівська міська лікарня» до розгляду на черговому засіданні Львівської обласної ради. У жовтні 2020 року повинно відбувати сесія обласної ради на якій розглянуть дане питання

Нагадаємо:

В березні 2020 року в Немирові закрили туберкульозний санаторій, який утримувала Львівська обласна рада. Зараз він не діє, його приміщення пустують. Львівська обласна державна адміністрація та обласна рада підтримують ідею передати ці приміщення і земельну ділянку для розширення паліативного відділення. Яворівська районна влада, своєю чергою, готова взяти на утримання цю структуру, адже це дозволить створити 150 ліжкомісць.

І закриє потреби району, а можливо і інших районів, у наданні послуг людям з важкими хворобами. До того ж завдяки розширенню буде створено понад 100 нових робочих місць. На Яворівщині справді є проблема з наданням медичної допомоги людям з тяжкими хворобами.

На весь район — одне паліативне відділення в Немирові — у міській лікарні (Комунальне некомерційне підприємство Яворівської райради Львівської області “Немирівська міська лікарня”).

Таке розширення не буде обтяжливим для місцевого бюджету. За попередніми розрахунками, якщо всі 150 місць будуть заповнені, видатки на утримання відділення будуть в межах надходжень від НСЗУ. Видатки на оновлення матеріально-технічної бази заклад планує провести коштом коштів НСЗУ, районного бюджету, міжбюджетних трансфертів та надходжень коштів благодійної допомоги.

Голос Сокальщини на GoogleNews