Влада працює

На Яворівщині військовослужбовці отримуватимуть фінансову допомогу для покращення матеріально-технічної бази

Сьогодні, 14 січня 2021 року, під керівництвом голови райдержадміністрації Юрія Шпака, за участю голови районної ради Миколи Романюка відбулась службова нарада з представника військових частин району

На порядку денному розглянули питання використання коштів районного бюджету, виділених у 2020 році для шефської допомоги та обговорення подальшої співпраці на 2021 рік.

Варто зазначити, для військовослужбовців діяла програма військових формувань, які розташовані на території Яворівського району,  і отримали субвенції 3, 250 млн грн.

Слід зауважити, що Яворівський район один який реалізовує дану програму військових формувань в області, з метою покращення матеріально-технічної бази військової частини, що покращить її боєздатність.

Присутні обговорили питання порядку денному, проаналізували співпрацю за 2020 рік та вирішили продовжувати працювати в даному напрямку для підтримки військовослужбовців.

Також під час наради опрацювали плани і перспективи на 2021 рік.

Участь у нараді взяли перший заступник голови райдержадміністрації Зоряна Мірило, заступник голови райдержадміністрації Володимир Дзюнька, завідувач сектору фінансово-господарського забезпечення Ірина Михайлович та представники військових частин району.

«Перш за все, хочу привітати вас З Різдвом Христовим, зі святами. Щиро вам всім бажаю здоров’я, добра, достатку, бажаю обійтись без бойових втрат, щоб ваш підлеглі завжди мали почуття обов’язку та відповідальності. Добробуту та миру вашим сім’ям» – говорить Юрій Шпак

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fifteen + nineteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.