Влада працює

В Червонограді екстрені служби звертаються до громадян не блокувати під’їзди автівками

Червоноградський міський відділ Головного управління ДСНС України у Львівській області та відділ з питань НС, оборонної та мобілізаційної роботи Червоноградської міської ради звертаються до усіх власників автотранспорту – дотримуватись правил паркування у дворах та прибудинковій території, щоб не спричинити перешкод проїзду пожежно-рятувальної техніки до місця виклику.

Незважаючи на постійні рекомендації рятувальників не захаращувати проїзди, власники автомобілів продовжують паркування автотранспортних засобів у житлових мікрорайонах з порушеннями. В зв’язку з цим багато будинків залишаються недоступними для під’їзду великогабаритної пожежно-рятувальної техніки. Іноді взагалі неможливо проїхати по двору чи у нічний час доби, особливо у період свят.

Дорогоцінний час, який вогнеборці могли витратити на порятунок людей і гасіння пожежі, витрачається на подолання перешкод з припаркованих автомобілів, а порятунок людей з верхніх поверхів житлового будинку стає просто неможливим.

Тому ще раз просимо не обмежувати проїзну частину внутрішніх дворів, не ускладнювати рух автомобілів екстрених служб. Згідно Правил пожежної безпеки в Україні Розділу ІІІ пункту 1.3. Автомобільні дороги, проїзди й проходи до будівель, споруд, пожежних вододжерел, підступи до зовнішніх стаціонарних пожежних драбин, пожежного інвентаря, обладнання та засобів пожежогасіння мають бути завжди вільними. Забороняється зменшувати ширину доріг та проїздів для пожежних автомобілів.

Не будьте байдужими до нашого звернення, адже біда може трапитися і у вашій оселі.

Провідний інспектор Червоноградського МВ ГУ ДСНС у Львівській області Ярослав БАРТМАН.

Начальник відділу з питань НС, оборонної та мобілізаційної роботи Червоноградської міської ради Іван ВАСЬКО.

Голос Сокальщини на GoogleNews