Влада працює

В Червонограді лікарі сьогодні проведуть виїзну кампанію з підписання декларацій

Для мешканців Червонограда лікарі вже не одноразово проводили виїзну кампанію, в якій містяни могли обрати сімейного лікаря та підписати з ним декларацію.

Чергова компанія буде проведена сьогодні, 19 жовтня. Розпочнеться вона з 12.00 год та триватиме до 16.00 по вул.Св.Володимира, поруч молочного магазину.

Дляпідписання декларації з сімейним лікарем при собі необхідно мати паспорт, ідентифікаційний номер та мобільний телефон.

Нагадаємо, що Усіх, хто ще не підписав декларацію, закликають не зволікати, бо лікарі, набравши оптимальну кількість пацієнтів, мають законне право відмовити у підписанні декларації. Важливо пам’ятати й те, що не підписавши декларації, згодом пацієнт буде змушений платити за медичні послуги.

В Сокалі від початку проведення компанії щодо вибору сімейного лікаря не було проведено жодної виїзної акції.

Раніше говорили, що термін підписання декларацій — безстроковий. Тепер є теза, що з 1 липня 2019 року червоний список — тобто список пацієнтів, які не підписали декларацію — оплачуватися не буде. Тож якщо пацієнт не підпише декларацію, то буде платити в касу за надану допомогу. Але, звичайно, крім невідкладних випадків, які загрожують життю. Тому ми вкотре закликаємо усіх, хто ще не підписав декларацію, не зволікати. Для мешканця підписана декларація є гарантією того, що він отримає якісну безкоштовну первинну допомогу лікаря, якому довіряє. А лікар зможе отримати більшу заробітну плату, ніж він отримував до цього.

Нагадаємо, декларація — це форма заяви, якою пацієнт повідомляє, що обрав саме цього лікаря, який надаватиме йому первинну допомогу. Підписати декларацію з лікарем може кожен у будь-якому медичному закладі, незалежно від місця свого проживання чи реєстрації.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.