Влада працює

В Червонограді міська лікарня отримає ангіограф

2 липня 2020 року депутати Чевоноградської міської ради попередньої каденції прийняли рішення виділити з міського бюджету 2 млн грн на співфінансування видатків із придбання ангіографа (орієнтовна вартість якого – 18 млн грн) для КП “Центральна міська лікарня Червоноградської міської ради”.

Оскільки минулого року отримати обладнання лікарні не вдалося, кошти було розподілено на інші видатки, – про це повідомили у Червоноградській міській раді.

Але цьогоріч ЧЦМЛ таки отримає це необхідне медичне устаткування, оскільки 29 жовтня завершився аукціон із закупівлі систем ангіографічної візуалізації, який провело ДП “Медичні закупівлі України”. За результатами відкритих торгів 24 медичні заклади отримають ангіографи виробництва компанії «Сіменс» (модель «ArtisOneVA10»). Є у цьому переліку і КП “Центральна міська лікарня Червоноградської міської ради”. Це обладнання не лише допоможе кардіологам та нейрохірургам максимально оперативно надавати медичну допомогу при інсультах, інфарктах міокарда та патологіях судин, а й дозволить міській лікарні укласти угоду з Національною службою здоров’я на отримання пакету інтервенційної кардіології.

Наразі, доки тривають процедури оскарження тендеру та укладання  угоди з переможцем, підрядна організація, яка виконує реконструкцію лівого крила приймально-діагностичного відділення Червоноградської міської лікарні очікує на технічне завдання щодо приміщення, в якому встановлять ангіограф.

Довідково

Ангіограф – це сучасне та ефективне обладнання, з допомогою якого лікарі визначають, де саме в судинах порушений кровообіг. Апарат дозволяє обстежувати та лікувати патології судин різних органів і систем, дозволяє визначити місце звуження, закупорки або ж розширення судини, наявність внутрішньої кровотечі, поширення пухлинного процесу та інші хвороби, які виявити іншим шляхом не вдається.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 + three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.