Влада працює

В Червонограді на завершальному етапі реконструкція магістрального водопроводу Бендюзького водозабору від села Бендюга до міста Червоноград

Реконструкція магістрального водопроводу Бендюзького водозабору від села Бендюга до міста Червоноград (2-га черга) на завершальному етапі

Переможцем тендеру і підрядною організацією, яка здійснює роботи стало КП «Червоноградводоканал». Вартість робіт – 4 934 169 грн. Про це повідомили у Червоноградській міській раді.

Як інформує директор КП «Червоноградводоканал» Володимир Солдат, заміна магістрального водопроводу – це завершальна ланка в реконструкції Бендюзького водозабору, яка суттєво вплине на якість води. Зараз водопостачання до Червонограда здійснюється по двох нитках сталевого водопроводу і при виникненні будь-яких аварійних ситуацій, поривів чи зміні роботи насосної станції, відбувається збурення осадів, які накопичились в мережах за десятки років експлуатації.

Однак, як запевняє Володимир Солдат, вже найближчим часом запрацює станція знезалізнення, де відбуватиметься процес очищення води від підвищеного вмісту заліза, а нова насосна станція з автоматизованою системою частотного регулювання унеможливить збурення осадів, яке відбувалось через зміну тиску в мережі. Тож після комплексного технічного переоснащення по відреконструйованому водопроводу до містян подаватиметься якісна вода.

585940996
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.