Влада працює

В Червонограді шукатимуть консультанта для розробки плану доброчесності для міста

Червоноград – одне з п’яти міст України, які були обрані для імплементації концепту Міста Доброчесності.

На підставі Меморандуму з Червоноградським міським головою, Антикорупційна ініціатива ЄС сприятиме місцевому муніципалітету у залучені одного консультанта, який буде призначений радником міського голови для підтримки процесу трансформації, – про це повідомили Голосу Сокальщини у Червоноградській міській раді . Консультант буде безпосередньо залучений до розробки плану доброчесності для міста, а також допоможе місцевому муніципалітету координувати з EUACI ефективне впровадження антикорупційних інструментів. Консультативна допомога такого роду розглядається як перехідний механізм, що веде до створення відділів доброчесності у містах.

ВИМОГИ ДО КВАЛІФІКАЦІЇ

Ступінь магістра з політології, державного управління, права або іншої відповідної сфери, що передбачає спроможність виконувати повноваження, наведені вище.
Принаймні три роки професійного досвіду в управлінні проектами, які реалізовувались у співпраці із органами місцевого самоврядування, або безпосередна робота на керівній посаді в органі місцевого самоврядування протягом вказаного строку.

ВІДБІР

Для участі в конкурсі кандидатам потрібно надіслати на електронну адресу: chervonohrad_hr@ukraine-aci.com (в темі листа вказати: «Радник для міського голови Червонограда»):

  • Детальне резюме
  • Контактну інформацію не менше двох осіб, які готові надати рекомендації кандидату
  • Мотиваційний лист
  • Крайній строк надсилання документів 24 лютого (неділя) включно.

Відбір на основі базових вимог до кандидатів;

  • Співбесіда з членами спільної відбіркової комісії яка буде сформована за участі представників від виконавчого комітету та представників від EUACI;
  • Співбесіда з міським головою учасників відібраних спільною відбірковою комісією.

Очікується, що відібраний консультант розпочне свою роботу у березні 2019 року. Контракт укладатиметься з березня по грудень 2019 року з можливістю продовження. Консультант надаватиме послуги не менше ніж 20 робочих днів протягом календарного місяця.

Для додаткових запитань щодо вакансії можна контактувати з Богданом Бойком (bboyko@ukraine-aci.com).

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eleven + seventeen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.