Влада працює

В Червонограді відкрито відреконструйоване приймально-діагностичне відділення центральної міської лікарні

12 травня урочисто відкрито відреконструйоване приймально-діагностичне відділення Червоноградської центральної міської лікарні

Сучасне, просторе, світле приміщення відповідає кращим стандартам медичних установ. Невідкладну допомогу спеціалісти надаватимуть на новому обладнанні. Тут уже встановлені цифровий електрокардіограф, енергетичнобагаторівневі дефібрилятори, апарати штучної вентиляції легень, модульні монітори пацієнта, електрохірургічна система, багато іншого обладнання, яке необхідне при наданні невідкладної допомоги.

В другому етапі тут має бути встановлений ангіограф, МРТ, відкриють кабінети фіброгастроскопії, колоноскопії, тощо.

Перероблено практично усе – починаючи від інженерних мереж, покрівлі, фасаду. Скрізь гарні оздоблювальні роботи. Також споруджена нова естакада для автомобілів швидкої допомоги. Відкритою і впорядкованою стала територія. Все це у сукупності дозволить підвищити якість надання медичних послуг жителям всього Червоноградського району. Лікарня розрахована на одночасну госпіталізацію 450 пацієнтів.

Реконструкція проходила у межах програми «Велике будівництво». Фінансування йшло з бюджетів усіх рівнів – державного, обласного, міського. На реалізацію першої черги проекту на цей момент виділено 33 мільйони гривень. Самі ж будівельні роботи розпочали у грудні минулого року.

Голова ЛОДА Максим Козицький :

У приймальному відділенні провели оздоблювальні роботи, вентиляцію, під’єднали електроенергію, замінили каналізаційну мережу, систему водопостачання, покрівлю та завершили фасадні роботи. Поруч з Червоноградською лікарнею спорудили естакаду для автомобілів та збудували адміністративний корпус.
Реконструкцію розпочали у 2020 році в рамках програми Велике будівництво. Загальна вартість робіт склала понад 30 млн гривень бюджетних коштів. За них також закупили цифровий електрокардіограф, апарати ШВЛ. Вдячний усім, хто долучився до фінансування проєкту. Вірю, що оновлене приймальне відділення у Червоноградській міській лікарні стане одним з найкращих в регіоні.

Мер Червонограда Андрій Залівський :

Сьогодні урочисто відкрито відреконструйоване приймально-діагностичне відділення Червоноградської центральної міської лікарні. Я задоволений, що проєкт реалізовано саме в такому вигляді, тож, звісно, не можу не згадати підрядника – компанію «Квадратний метр» та її керівника Андрія Дільного, який просто жив на цьому об’єкті і запевняв, що наше приймальне відділення буде найкращим не лише у Львівській області, а й в Україні. Ми гордимося, що в нас є відповідальні підприємці, фахові медики, а ще – друзі та однодумці в обласній раді та облдержадміністрації, які упродовж реалізації проєкту підтримували, консультували та допомагали нам. За це їм щира дяка, адже це вагомий вклад у збереження здоров’я та життя мешканців нашої громади та нашого району.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twenty + 9 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.