Влада працює

В історичному будинку Львова пластикові три вікна та балконний блок замінили на дерев’яні

В історичному будинку Львова на пл. М.Шашкевича, 2 балконний блок та три пластикові вікна замінили на дерев’яні. Це стало можливим завдяки участі мешканців житлового будинку у програмі співфінансування. Фахівці виготовили нові вікна та балконний блок за зразком збережених автентичних у цьому будинку.

Також реставраторам вдалося відтворити латунні ручки, схожі до тих, що збереглися у будинку.

«Загальна вартість реставраційних робіт склала 221 784 грн. Завдяки програмі співфінансування мешканці заплатити лише 50% від вартості, а решту коштів оплатив німецький фонд Ебергарда Шьока». Дякуємо фахівцям за таку величезну роботу, а мешканцям – за участь у програмі», – зазначили у ЛКП «Бюро спадщини».

Нагадаємо, цьгоріч у співпраці з мешканцями два пластикові вікна замінили на дерев’яні на вул.Парковій, 12. А торік у Львові з пластикових на дерев’яні замінили 12 вікон та балконних блоків.

Додамо, відповідно до Програми співфінансування реставрації дерев’яних вікон та заміни пластикових на дерев’яні, при реставрації столярки 60% від вартості робіт оплачує міська рада, а 40% – мешканці. В разі заміни пластикових вікон на дерев’яні – частки співфінансування становлять 50% на 50%.

Голос Сокальщини на GoogleNews