Влада працює

В КУ Інститут міста розповіли про прийняті нові стратегічні проєкти Львова

Директор КУ Інститут міста Олександр Кобзарев розповів про три стратегічні проєкти для міста, що були прийняті на засіданні сесії ЛМР минулого тижня.

«Маємо надзвичайно успішні результати сесії. Прийнято три стратегічні проєкти для міста.

Перше – ухвалення Плану дій та моніторингу Стратегії «Львів, дружній до дітей та молоді». Це дозволить зробити наше місто більш приязним до маленьких львів’ян та водночас увійти до всесвітньої мережі UNICEF «Міста, дружні до дітей та молоді».

Друге – це Інтегрована концепція розвитку: Львів 2030, яка, окрім Генерального плану міста, дозволить займатися просторовим плануванням міста та внесе якісні зміни при оновленні міста. Львів постане поруч із іншими європейськими містами, які мають дворівневу систему просторового планування.

Третє – План дій «Зеленого міста». Це проєкт від Європейського банку реконструкцій та розвитку, завдяки якому Львів тепер має план екологічних змін, який розроблений за єдиним стандартом разом із багатьма європейськими містами, які співпрацюють з ЄБРР. Наявність чіткого бачення полегшує роботу із структурами по залученню коштів. Вже є перші результати – погоджений кредит від ЄБРР та грантові кошти у розмірі 5-7 млн євро для будівництва біогазової установки, якою займається Львівводоканал. Наразі триває розгляд інших можливостей щодо залучення фінансування для міста», – розповів директор КУ Інститут міста Олександр Кобзарев.

Додамо, що План заходів «Зеленого міста» для Львова, що був складений з використанням методики, розробленої Європейським банком реконструкції та розвитку в рамках діалогу з питань розробки політики щодо переходу до «зеленої економіки». План заходів депутати підтримали на засіданні під час повторного розгляду.

65981607
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.