Влада працює

Сьогодні в Острівській школі відновили опалення

28 січня голова Сокальської районної ради Микола Пасько спільно із директором комунальної установи «Центр з обслуговування закладів освіти» Миколою Мисаком та директором з виробництва ТзОВ “Енергетична ефективність України” Ігорем Дацюком здійснили комісійне обстеження Острівського НВК “ЗШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок”. Разом із керівником навчальної установи Андрієм Дзьобою, вони оглянули приміщення котельні, дитячого садочка, а також  навчальні класи. Станом на сьогодні температура в НВК становить 14-17 градусів.

Нагадаємо, що з 21.01.2019 по 24.01.2019 р. ТзОВ «Енергетична ефективність України» не забезпечувала належний тепловий режим, передбачений санітарними нормами та угодою на теплопостачання. Середньодобова температура приміщень Острівського НВК становила 9-10 градусів. Про неналежний температурний режим було складено відповідні акти.

  В Острівському НВК відновили опалення  В Острівському НВК відновили опалення

Микола Мисак повідомив, що проблема із опаленням Острівського НВК виникла наприкінці зимових канікул. ТзОВ «Енергетична ефективність України», яка здійснювала теплопостачання навчально-виховного комплексу на альтернативних джерелах енергії, через виведення з ладу димососа, не змогла забезпечити належний тепловий режим, передбачений санітарними нормами. Середньодобова температура приміщень Острівського НВК 21 січня становила 9-10 градусів. Щоб відновити опалення школи керівництвом «Центру з обслуговування закладів освіти» було прийнято рішення про призупинення надання послуг товариством та  відновлення газопостачання. В результаті  було досягнуто домовленостей із Червоноградським відділенням ПАТ «Львівгаз» та запущено три газові котли. Це  дало можливість подати тепло в усі приміщення школи.

Микола Пасько подякував керівнику «Центру з обслуговування закладів освіти» за оперативну роботу та відновлення теплопостачання навчальної установи. Паралельно оглянувши санвузли НВК, голова району доручив Андрію Дзьобі та Миколі Мисаку, провести необхідні ремонти по облаштуванню санітарних кімнат в Острівському НВК.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

11 − 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.