Влада працює

На Сокальщині зменшилася кількість правопорушень, вчинених неповнолітніми, але зросла кількість шахрайств

27 лютого виконувачем обов’язки керівника Червоноградської місцевої прокуратури Ярославом Гарасимчуком у приміщенні Сокальського відділу місцевої прокуратури проведено координаційну нараду керівників правоохоронних органів Сокальського району з порядком денним «Про стан діяльності правоохоронних органів Сокальського району у сфері протидії злочинності та корупції упродовж 2019 року».

Як повідомляє заступник керівника Червоноградської місцевої прокуратури Олег Ковальчук. В нараді взяли участь керівництво Сокальського відділення поліції, відділу прикордонної служби «Павловичі», оперативного управління ГУ Державної фіскальної служби України у Львівській області, голова Сокальської районної державної адміністрації Ігор Дацюк та голова Сокальської районної ради Микола Пасько. Відзначено, що завдяки вжитих минулоріч прокуратурою координаційних заходів та спільним зусиллям правоохоронних органів вдалося досягти позитивних тенденцій щодо зменшення кількості облікованих злочинів в Сокальському районі на 10 % (з 461 до 410 в 2019 році), особливо тяжких кримінальних правопорушень на 50,0% (з 14 до 7), тяжких злочинів на 27,1% (з 188 до 137). Ярослав Гарасимчук також констатував факт зменшення окремих видів злочинів, таких як крадіжок на понад 24% (з 227 до 171), зокрема крадіжок з квартир більш ніж на 34% (з 23 до 15), грабежів на 1/3 (з 9 до 6), за фактом незаконного поводження зі зброєю та бойовими припасами на 36% (з 11 до 7), проти виборчих, трудових та інших особистих прав і свобод людини і громадянина на понад 66% (з 27 до 9). Зазначив про позитивну тенденцію щодо зменшення кількості кримінальних правопорушень вчинених неповнолітніми на 25% (з 4 до 3) та особами у стані алкогольного сп’яніння на понад 50% (з 18 до 8). Водночас, звернуто увагу на тенденції росту окремих категорій злочинів, таких як шахрайств – з 1 до 12 у 2019 році (або на 20%), у сфері службової діяльності та професійної діяльності з 15 до, незаконного заволодіння транспортними засобами, а також за фактами порушень правил безпеки дорожнього руху, що спричинили тілесні ушкодження потерпілим.

Учасниками обговорено питання забезпечення правопорядку в громадських місцях, шляхи зменшення злочинності, зокрема серед неповнолітніх, її профілактики, виявлення фактів корупції, злочинів у сфері земельних відносин та бюджету, на пріоритетних напрямках економіки, у вугільній галузі, незаконного обігу наркотиків, боротьби з нелегальними автозаправними станціями, гральним бізнесом, незаконними порубками лісу.

За результатами наради розроблено спільні заходи, спрямовані на зміцнення стану законності, протидії злочинності та корупції, підвищення ефективності діяльності правоохоронних органів Сокальського району в 2020 році.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 − ten =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.