Влада працює

В Сокальській РДА вирішити виділили кошти для придбання житла дітям сиротам

12 грудня в Сокальській райдержадміністрації відбулося засідання комісії з розгляду пропозицій та використання коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа. Провела засідання керівник апарату РДА Віра Левандовська.

Члени комісії розглянули: заяву дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа про відмову в отриманні коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання житла; заяву дитини, позбавленої батьківського піклування, про надання коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання житла.

Вирішили: призначити дитині, позбавленій батьківського піклування, грошову компенсацію для придбання житла за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у розмірі 365 тис. 335 гривень.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five + 12 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.