Головна / Влада працює / В санаторії може оздоровитись кожен

В санаторії може оздоровитись кожен

Одним з важливих соціальних завдань наша держава визначила санаторнокурортне оздоровлення застрахованих осіб Фондом соціального страхування з тимчасової втрати працездатності. Більшу частину вартості оздоровчої путівки покриває Фонд.

Основне завдання Фонду під час організації оздоровчих кампаній – збільшити кількість якісно оздоровлених осіб та підвищити рівень наданих їм послуг, що у свою чергу сприяє зниженню рівня захворюваності та у майбутньому призводить до зменшення витрат із бюджету Фонду на допомогу по тимчасовій непрацездатності. При цьому максимально використовуємо природні лікувальні ресурси, фізіотерапевтичні методи, забезпечуємо належні культурнопобутові умови, що дозволяє оздорови
ти як дорослого, так і дитину.
У 2012 році ми отримували путівки у санаторії з різними напрямками лікування: «Авангард», «Карпати», «Судак» (органи дихання), «Ім. Пирогова», «Любінь Великий», «Немирів», «Хмільник» (органи опору та руху), «Моршинкурорт», «Поляна», «Сонячне Закарпаття», «Трускавець» (органи травлення), «Карпати», «Нива» (Бердянськ), «Очаківське об’єднання» (лікування нервової системи та хребта).

За путівками Фонду у минулому році покращили здоров’я 237 застрахованих осіб Сокальської РВД ЛОВ ФССзТВП на загальну суму 1203321 грн., в т. ч. оздоровлено 35 дітей (337995 грн.). Допомогли у цьому кваліфіковані працівники санаторіїв, високоякісне медичне обладнання та сучасні методи лікування.

Нагадаю, що путівки видаємо застрахованій особі за її основним місцем роботи в період відпустки на підставі особистої заяви та медичної довідки про необхідність санаторнокурортного лікування (форма №070/0). Рішення про виділення путівки тій чи іншій особі, розмір часткової доплати (1020% від загальної вартості в залежності від виду путівки) приймає комісія (уповноважений) із соціального страхування (Постанова правління ФCCзТВП від 31.VII. 2012 р. №43, набрала чинності з 14. ІХ. 2012 р.).

До нас надійшло багато путівок для санаторно-курортного лікування на курортах України на лютийберезень 2013 року. Серед них: Шкло, Євпаторія, Одеса, Хмільник (органи опору і руху), Моршин, Трускавець, Закарпаття (органи травлення), Трускавець (урологія), Любінь Великий (органи кровообігу), Крим, Одеса (органи дихання), Трускавець (обмін речовин та ендокринна система). Термін перебування, профіль лікування та відповідний перелік послуг, а також умови проживання, що входять до вартості, зазначаються на путівці, їх можна уточнити у відповідального працівника Сокальської РВД.

Треба зазначити, що за незаконне використання путівки застрахована особа несе відповідальність згідно з чинним законодавством.

Шановні страхувальники, ми піклуємось про ваше здоров’я та пропонуємо особам, які потребують лікування, скористатись путівками на санаторнокурортне лікування. Пам’ятайте: соціально захищений громадянин – ознака міцної держави. За більш детальною інформацією звертайтесь за адресою: м. Сокаль, вул. Шептицького, 65, або за тел.: (03257) 73469, 73468.

Оксана ГУЗІЧ, директор Сокальського РВД ЛОВ ФССзТВП.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

18 − 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!