Головна / Влада працює / В селі Гута на Сокальщині відремонтували вулицю
відремонтували вулицю в селі Гута

В селі Гута на Сокальщині відремонтували вулицю

Завдяки перемозі Сокальської районної ради в міжнародному конкурсі Польща – Білорусь – Україна вулиця Вишнева в селі Гута Савчинської сільської ради Сокальського району капітально відремонтована, влаштовано асфальтне покриття, збудовано хідник по всій довжині вулиці.

Про це повідомив голова Сокальської районної ради Микола Пасько.

Якість покриття перевірила лабораторія Львівської політехніки ( про що складено протокол). Замовник робіт – Сокальська районна рада, ПКД складено за замовленням Савчинської сільської ради. Сьогодні я оцінив готовність до здачі в експлуатацію об’єкта разом з виконавцем робіт, технічним наглядом, автором проекту, сільським головою, громадою села. Важливість цієї дороги полягає ще й в тому,що вона веде до місця проведення міжнародного фестивалю ” Гута Фест”.

Попереду ще виконання завдань по здачі в експлуатацію, а також – аудит, який перевірятиме правильність виконання робіт та використання коштів. Але головне – громада села вже може користуватись дорогою!
До речі, місцеві жителі разом з керівництвом сільської ради висадили вздовж хідника липову алею. Всі деревця прийнялись!

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

ten + twenty =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!