Головна / Влада працює / В Сокалі абонентів Водоканалу без лічильника зобов’язали платити за полив присадибних ділянок та миття автотранспорту

В Сокалі абонентів Водоканалу без лічильника зобов’язали платити за полив присадибних ділянок та миття автотранспорту

6 червня 2012 р. відбулося засідання виконавчого комітету Сокальської міської ради. Хочу проінформувати про одне із рішень, яке буде стосуватися багатьох жителів міста.

У Сокалі є 8948 абонентів «Водоканалу», з них 6984 мають лічильники обліку води. Із тих 1964 сімей, які не мають, значна кількість – 1444 сім’ї, а це 74%, проживають у приватних  будинках, мають земельні ділянки, автомобілі, а дехто й басейни.

Через необ’єктивний облік води підприємство несе значні фінансові витрати. А тому, взявши до уваги звернення КП «Сокальводоканал», керуючись «Рекомендованими  нормами відпускання води на ведення особистого підсобного господарства абонентамигромадянами», виконком міської ради вирішив:

1. Дозволити застосувати норми витрат води на полив присадибних ділянок 5 л/м2 на добу з розрахунком площі 30 кв. м на одну присадибну ділянку з 10 червня по 31 серпня 2012 р.

2. Дозволити застосовувати норму витрат на миття  автотранспорту 300 л/добу з 10 червня 2012 р.

Єдиним виходом для тих жителів, які вважають, що такі  норми є для них обтяжливими чи не раціональними, хоча вони визначені законодавством України, є встановлення  лічильників.

Богдан ЗАРІЧНИЙ, Сокальський міський голова.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

19 + seventeen =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!