Головна / Влада працює / В Сокалі, незважаючи на заборону, вантажівки “добивають” міст через річку З.Буг

В Сокалі, незважаючи на заборону, вантажівки “добивають” міст через річку З.Буг

27 липня 2010 року жителі вул. Б. Хмельницького селища Жвирка через газету "Голос з-над Бугу" звертались за допомогою до районного керівництва стосовно відтинку дороги, яка єднає Сокаль з Червоноградом і Львовом. Йшлося про те, що тут курсують вантажівки, які перевозять важкі будівельні матеріали, продукцію сільського господарства. Минуло два роки. Що змінилося? Врешті, перед мостом з боку селища Жвирка встановили знак “20 тонн”, який обмежує вантажоперевезення. Але чи це щось дало? Та нічого. Як і раніше, регулярно з Сокаля в бік Червонограда КамАЗи возять цеглу, металобрухт, залізобетонні вироби. КрАЗи-самоскиди транспортують на цегельний завод шахтну породу. Потужні колісні трактори з агрофірми "Західний Буг" в цистернах перевозять рідину для підживлення посівів, "добиваючи" остаточно асфальтне покриття.

Від тих перевезень важкими автомашинами тріскає штукатурка у будинках, падають шафи у приміщеннях, травмуючи дітей (вул. Б. Хмельницького, 44 кв.1). Водії мотоциклів, обминаючи ями на дорозі, їздять по тротуару. Хочемо запитати у голови райдержадміністрації Миколи Мисака, чому порушується закон, чому працівники ДАІ не звертають уваги на те, що водії нехтують Правилами дорожнього руху?

Чому так безвідповідально чиновники ставляться до своїх обов`язків? Невже треба вдаватися до акцій протесту, як у Великих Мостах і Радехові?

О. ШМИРКО, І. ЗІНЬКО, М. ІВАСЮК, В. БУРКО, Й. КУЛИК, Є. ГРИСЮК, А. ЦЕЙКО, М. МАМЧУР, О. БОБРОВСЬКИЙ, М. ЖАБЕЦЬКА, А. ЯНЧУК, В. ТЕТЕНКОВ, Б. МАКСИМЕЦЬ, С. ПРОХНІЦЬКА, О. БАРАН, С. РУДЬ, Б. БАЛАБАН, Р. ЦЬОХ, С. КОВАЛЬЧУК, Л. КОГУТ, М. ЧОРНЕНЬКИЙ, В. ТКАЧУК, М. КОЗАНЬ. Н. ПРОКОПЧУК, С. КОЧМАР, О. РЯБОВА,
жителі вул. Б. Хмельницького смт. Жвирка.      

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

4 − four =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!