Влада працює

В Сокалі дітям–сиротам вручили ключі від квартири

Приємним завершенням 2019 року стало придбання квартири у Сокалі двом дітям – сиротам та одній дитині, позбавленій батьківського піклування. Ключи від житла урочисто вручили голова Сокальської районної ради Микола Пасько, заступник голови райради Василь Бойко, керівник апарату Сокальської райдержадміністрації Віра Левандовська та районний депутат Володимир Пограничний. Представники влади привітали новосельців та оглянули умови проживання.

Микола Пасько запевнив, що районна влада і надалі буде допомагати, підтримувати сиріт та побажав власницям добре облаштуватися у своїй оселі, наповнити її у майбутньому справжнім родинним теплом.

Старша сестра дівчат Руслана Алімпієва висловила вдячність усім, хто допоміг придбати помешкання для сиріт.

Отримання власної квартири для юних сокальчан стало можливим завдяки реалізації обласної та районної програм забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа.

Вартість житла –  725 тисяч  гривень. З них,  493 тис. 460 грн – кошти районного бюджету, 231 тис. 540 грн. були виділені з обласної скарбниці. Загалом, за 2018-2019 роки у Сокальському районі було придбано 5 помешкань для дітей пільгової категорії, в межах обласної та районної програм.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 − seven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.