Влада працює

В Сокалі для багатоквартирних будинків, де не утворено ОСББ призначено управителя

На виконання вимог Закону України від 14.05.2015 № 417-VIII «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово – комунального господарства України від 13.06.2016 № 150 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку», виконавчим комітетом Сокальської міської ради проведено конкурс з призначення управителя багатоквартирного будинку в м. Сокалі, для тих будинків, де співвласники самостійно не визначилися з формою управління.

Про це повідомили у Сокальській міській раді.

За результатами конкурсу, який відбувся 18 травня 2021 року, згідно з рішенням виконавчого комітету Сокальської міської ради від 21 травня 2021 року №89, переможцем визначено комунальне підприємство «Сокальжитлокомунсервіс» (інформація про тарифи за посиланням http://miskrada.sokal.lviv.ua/text-page__1343.html).

Зазначаємо, що з 2017 року (рішення виконавчого комітету Сокальської міської ради «Про затвердження побудинкових тарифів для КП «Сокальжитлокомунсервіс» на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для населення та власників нежитлових приміщень у м. Сокаль від 22.08.2017 № 130) тарифи на відповідні послуги не змінювалися. За цей період значно зросли ціни на матеріали, електроенергію, паливо, підвищився рівень мінімальної заробітної плати, тощо.

Договори про надання послуги з управління набирають чинності з 01 червня 2021 року та укладаються строком на один рік. Попередні договори про надання послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій вважаються такими, що втратили чинність.

Бажаючі ознайомитися та/або отримати копію чинного договору можуть звернутися до призначеного управителя за адресою: м.Сокаль, вул.Героїв УПА,11, КП «Сокальжитлокомунсервіс». Контактна особа: Марчук Сергій Миколайович, тел. (03257) 7-37-57.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fourteen + 9 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.