Влада працює

В Сокалі хочуть започаткувати “торговий день” для продавців сільськогосподарської продукції – проводять опитування

Сокальська міська рада з метою вивчення думки жителів громади проводить громадське обговорення щодо доцільності відкриття у Сокалі торгівлі сільськогосподарською продукцією, птицею, свійськими тваринами, тощо

В Сокалі хочуть започаткувати, як і у сусідніх містах, так званий «торговий день», коли на ринок приїжджатимуть продавці із навколишніх сіл та міст, вони зможуть тут реалізувати городину, овочі, фрукти, домашню птицю, свійських тварин, корми. Кожен житель громади зможе у цей день приїхати на ринок і придбати, що йому необхідне. Таким чином продавці із сіл громади зможуть реалізувати товар, а покупці – купити все необхідне в Сокалі, не потрібно буде їхати в Червоноград чи інші міста. У Белзі, Соснівці, Великих Мостах вже давно започаткували таку виїзну торгівлю, а на Сокальщині, де найбільше вирощують сільськогосподарської продукції досі немає місць, де б можна було все реалізувати.

Чи підтримуєте ініціативу запровадження «торгового дня»? Де в Сокалі можна було б облаштувати такий ринок?

Будь ласка, напишіть свою думку в коментарях на сторінці Сокальська міська рада – офіційна сторінка. Щиро вдячні за Ваші пропозиції та ідеї!

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 + 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.