Влада працює

В Сокалі комунальники ремонтували дороги

КП “Сокальжитлокомунсервіс” проведено повітряно-струменевим методом за допомогою дорожнього ремонтера Strassmayr ST – 6000 ямковий ремонт вулиці Українська та відрізок вулиці Шептицького у м. Сокаль.

Про це повідомили у КП “Сокальжитлокомунсервіс”

Після великодніх свят буде також проведено ремонт інших вулиць в межах Сокальської громади, які найбільше цього потребують.

Повітряно –струменевий метод ремонту дорожнього одягу з асфальтобетонним покриттям із застосуванням сучасних технологій зарекомендував себе як найбільш продуктивний серед всіх інших. Завдяки тому, що він поєднує виконання декількох операцій ремонту покриття дорожнього одягу однією машиною з одним робочим органом – пневмо-гідравлічною гарматою та ґрунтується на використанні високоякісних матеріалів, досягається висока продуктивність праці (до 500 м2 в зміну), а час служби відремонтованих покриттів зростає. За рахунок особливостей конфігурації пневмогідравлічної гармати відбувається прискорення руху суміші, в результаті чого вона щільно заповнює весь об’єм ями, лунки, тріщини, просадки в асфальтобетонному покритті.

Проведення ямкового ремонту струменевим методом із застосуванням бітумних дорожніх емульсій має такі переваги в порівнянні з традиційними методами ямкового ремонту згідно з П-Г.1-218-113:
– спрощення технологічного процесу щодо приготування та змішування емульсій із щебенем (в машині –на місці укладання);
– спрощення технологічного процесу щодо очистки вибоїн, тріщин та їх заповнення під стисненим повітрям;
– ущільнення щебеню змішаного з емульсією без ущільнюючих засобів (машин);
– можливість поновлення руху транзитних транспортних засобів після виконання ремонту;
– відсутність будь-яких відходів при виконанні ямкового ремонту.
Вся робота виконується машиністом з місця водія та дорожнім робітником. У зв’язку з тим, що використовується саме бітумна емульсія, відсутній контакт з парами бітуму. Повітряно – струменевий метод є ефективним способом механізації ямкового ремонту і по своїй суті аналогічний методу торкретування, при виконанні бетонних опоряджувальних і спеціальних робіт.

751349759
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.