Влада працює

В Сокалі підприємці зобов’язані прибирати прилеглу територію, де вони здійснюють підприємницьку діяльність

Як повідомили Голосу Сокальщини в КП “Сокальжитлокомунсервіс” підприємці на території Сокальської міської ради мають самостійно здійснювати прибирання та впорядкування прилеглої території, яка перебуває у їхній власності або якою вони користуються

Відповідно до ст. 18 ЗУ «Про благоустрій населених пунктів» підприємства, установи та організації у сфері благоустрою населених пунктів зобов’язані зокрема утримувати в належному стані об’єкти благоустрою (їх частини), що перебувають у їх власності або користуванні, а також прилеглу до цих об’єктів територію. Відповідна норма закріплена в Правилах благоустрою території м. Сокаль затверджених рішенням Сокальської міської ради від 31.10.2018 року № 628.

При виявленні фактів порушення Правил благоустрою уповноважені на те органи мають право складати протоколи, в яких фіксуватимуться дані порушення і на підставі яких буде відкриватись адміністративне провадження. Згідно зі ст. 152 КУпАП, порушення правил у сфері благоустрою населених пунктів тягне за собою накладення штрафу від 20 до 80 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (від 340 до 1360 грн.), а для юридичних осіб (від 850 до 1700 грн.).

Тому, відсутність належного порядку біля місць здійснення підприємницької діяльності підприємця є порушенням Законів «Про відходи», «Про житлово-комунальні послуги», «Про благоустрій населених пунктів» та тягне за собою адміністративну відповідальність.

З нагоди всеукраїнського дня довкілля, КП «Сокальжитлокомунсервіс» звертається до керівників закладів та установ, підприємців та власників приміщень, мешканців громади – з великим проханням прибрати та привести у належний стан прилеглі території.

Адміністрація КП «Сокальжитлокомунсервіс»

315596184
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.