Влада працює

В Сокалі прийнято рішення про обмеження перебування дітей на вулицях у нічний час

ПРО ОБМЕЖЕННЯ ПЕРЕБУВАННЯ ДІТЕЙ НА ВУЛИЦЯХ, У РОЗВАЖАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ ТА ГРОМАДСЬКИХ МІСЦЯХ МІСТА СОКАЛЬ У НІЧНИЙ ЧАС

Рішення № 77 від 18 січня 2011 р. ІІІ сесії VI скликання Сокальської міської ради

З метою стабілізації криміногенної ситуації в підлітковому середовищі по м. Сокаль, попередження, профілактики правопорушень, злочинів, скоєних підлітками та стосовно них, попередження заподіяння шкоди здоров’ю дітей, а також їх фізичному, інтелектуальному, психічному, духовному та моральному розвитку, керуючись ст.ст. 26, 32, 38 Закону  України  "Про  місцеве  самоврядування в Україні" сесія міської ради

В И Р І Ш И Л А:

1. Обмежити перебування дітей (осіб, які не досягли 16-річного віку) в громадських місцях (на вулицях, стадіонах, у парках, у дворах і під’їздах житлових будинків, у транспортних засобах загального користування, на об’єктах, які призначені для забезпечення доступу до мережі "Інтернет", комп’ютерних клубів, закладах громадського харчування: ресторанах, кафе, літніх майданчиках, спеціалізованих підприємствах торгівлі, призначених для реалізації алкогольної продукції, пива, слабоалкогольних напоїв, в інших громадських місцях, перебування в яких може завдати шкоди здоров’ю дітей та їх розвитку) влітку до 23.00 год., взимку – до 22.00 год. без супроводу батьків або осіб, які їх замінюють. Зобов’язати перечислені заклади забезпечити наявність інформаційних табличок про заборону перебування дітей, згідно даного пункту.

2. Зобов’язати об’єкти торгівлі (кафе, ресторани, літні майданчики) забезпечити наявність інформаційних табличок про заборону продажу пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18-ти років. До порушників вживати заходів згідно з чинним законодавством.

3. Керівникам і власникам підприємств (кафе, барів, ресторанів, літніх майданчиків, Інтернет-клубів, комп’ютерних клубів) та інших закладів громадського харчування:
– не допускати перебування дітей (осіб, які не досягли 18 річного віку) на об’єктах, що є у їх власності з 23.00 год.;
– негайно повідомляти Сокальський районний відділ ГУ МВС України в Львівській області про кожний факт перебування дитини на об’єктах, що є у їх власності після 23.00 год.

4. Сокальському районному відділу ГУ МВС України в Львівській області:
– вжити заходи щодо забезпечення виконання пунктів 1, 3 цього рішення;
– під час несення служби міліцією громадської безпеки приділяти особливу увагу місцям масового скупчення молоді у вечірній час.
– при виявленні дітей без супроводу дорослих у вечірній час проводити відносно них дії, які передбачені чинним законодавством;
– вживати заходів відповідно до чинного законодавства України до батьків •і суб’єктів господарювання за фактами порушень пунктів 1, 3 цього рішення;

– спільно зі службою у справах дітей, громадським формуванням "Безпека" із залученням депутатів міської ради та педагогічних працівників шкіл міста проводити рейди з метою попередження та профілактики злочинності серед дітей.

5. Рекомендувати відділу освіти Сокальської РДА довести до відома керівників навчальних закладів міста про прийняте дане рішення з метою недопущення його порушення.

6. Заслуховувати на сесіях міської ради не рідше одного разу на квартал та засіданнях виконавчого комітету Сокальської міської ради керівників відповідних служб та підрозділів за напрямками роботи про хід виконання даного рішення.

7. Оприлюднити дане рішення в районній газеті "Голос з-над Бугу".

8. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на Сокальський районний відділ ГУ МВС України в Львівській області, контроль – на секретаря ради Сокальської міської ради.

9. Рішення набуває чинності з 01. 02. 2011 року.

Міський  голова  – Богдан  ЗАРІЧНИЙ.

Голос Сокальщини на GoogleNews