Влада працює

В Сокалі проводять капітальний ремонт фізкультурно-спортивного комплексу “Сокіл”

24 вересня міський голова Сергій Касян та заступник міського голови Олег Олійник оглянули декілька об’єктів у Сокальській громаді, де зараз тривають ремонтні роботи

Підрядна організація “Мегапромбудінпекс” проводить капітальний ремонт фізкультурно-спортивного комплексу “Сокіл”. Роботи проводяться за кошти Державного фонду регіонального розвитку, обласного, районного та міського бюджетів.

Станом на 24 вересня проводять земляні роботи із влаштування волейбольного поля, підготовчі роботи з влаштування піщано- щебеневої основи легкоатлетичної доріжки та легкоатлетичних секторів, а також підготовчі роботи із демонтажу глядацьких трибун. Міський голова вказав підрядній організації на недостатній темп виконання робіт, відхилення від календарного плану та недостатню кількість робітників, наголосив на необхідності пришвидшити роботи та виконувати їх якісно.

Також у с селі Скоморохи оглянули хід будівництва спортивного майданчика з наливним покриттям. Роботи виконує підрядна організація ПП “Спортелітбуд” (м.Луцьк). Зараз проводять роботи із влаштування піщано- щебеневої основи майданчика. Роботи тривають згідно з календарним планом, працівників і техніки на об’єкті достатньо. Щиро дякуємо за допомогу в організації робіт депутатам Сокальської міської ради Василю Шамборовському та Червоноградської районної ради Андрію Степанцю, а також дружній громаді с.Скоморохи.

В рамках реалізації конкурсу місцевих ініціатив (мікропроєктів) Львівської обласної ради за кошти обласного, міського бюджетів, кошти спонсорів та нефінансового внеску громади триває ремонт приміщення плавального басейну ДЮСШ “Соколяни”. Ремонтні роботи передбачають капітальний ремонт стелі басейну, заміну електромереж,облицювання поверхні стін керамічною плиткою. Підряник – ПП “Комфорт МВ” (м.Нововолинськ). Темп виконання робіт задовільний. Міський голова разом із підрядником обговорили проблемні питання. Підрядній організації вказано на особливі вимоги до якості виконання робіт.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eighteen + 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.