Головна / Влада працює / В Сокалі відбувся турнір з мініфутболу на кубок РО ПП “Фронт змін”

В Сокалі відбувся турнір з мініфутболу на кубок РО ПП “Фронт змін”

У неділю, 3 квітня, в м. Сокаль відбувся турнір з мініфутболу на кубок РО ПП «Фронт змін». В змаганнях взяли участь молодіжні команди Сокальського району, міст Сокаля та Червонограда.

«Найголовніший здобуток сьогоднішньої події те, що ми в черговий раз привернули увагу молодих людей до здорового способу життя і підтримали реноме Сокальщини, як найспортивнішого району Львівської області. Минулого року наша районна організація ПП «Фронт змін» брала участь в будівництві  єдиного в Сокалі спортивного дитячого майданчика, який відвідав народний депутат України, наш лідер Арсеній Яценюк. Нині – це досить представницькі змагання, які, до речі, відбулись за ініціативи клубу молоді громадської організації «Фронт змін» та його координатора – Володимира Пограничного», –  розповів голова Сокальської РО ПП «Фронт змін» Микола Пасько.

Серед восьми команд учасниць третє місце посіли представники м. Сокаль, друге – спортовці с. Теляж, а кубок переможця отримали молоді футболісти зі селища Жвирка. Всі команди були відзначені грамотами, а фіналісти отримали в подарунок футбольні м’ячі.

Символічно, що  цей турнір проходив в чудовий весняний день, коли в природі відбуваються очікувані процеси оновлення і позитивних змін, а молодь завжди підтримує такі зміни.

Олександр НОВАЦЬКИЙ, журналіст.

ї

Фото автора.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

one × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!