Головна / Влада працює / В Сокалі заступником ЖЕК-у призначено попередньо звільненого директора. Депутати скликають сесію

В Сокалі заступником ЖЕК-у призначено попередньо звільненого директора. Депутати скликають сесію

1 березня 2017 року міський голова Вадим Кондратюк представив працівникам КП «Сокальжитлокомунсервіс» нового директора Комунального підприємства «Сокальжитлокомунсервіс». Ним став Демідюк Валерій Олександрович, 1963 року народження, освіта вища.

Не встиг директор попрацювати і місяць, як ввів в штатний розпис нову посаду – заступник директора. Та призначив ним попереднього керівника, Леськів Б.В.

Депутати Сокальської міської ради у зв’язку з призначенням одіозної фігури Леськіва Б.В. на посаду заступника директора КП “Сокальжитлокомунсервіс” депутати вимагали якнайшвидше розглянути дане питання на позачерговій сесії :

депутати Сокальськоїміської ради вимагають скликати позачергову сесію

Мер міста Сокаль, Вадим Іванович Кондратюк у відповідь на звернення скликає позачергову сесію Сокальської міської ради 21 березня :

про скликання сесії Сокальської міської ради

про скликання сесії Сокальської міської ради

та створює комісію по вивченню питання правомірності введення директором Сокальжитлокомунсервіс Демідюком В.О. в штатний розпис підприємства посади заступника директора, а також вимагає пояснення з приводу введення даної посади :

Нагадаємо, що рішенням X сесії  VI скликання від 21.10.2011 р. №372 було створено тимчасову комісію для перевірки фінансової та господарської діяльності КП “Сокальжитлокомунсервіс”, яке очолював керівник Б.Леськів – повідомляє на порталі Сокаль і Сокальщина депутат міської ради Юрій Товарянський.

При проведенні аналізу фінансового та господарського стану підприємства, комісією було встановлено наступне: “З моменту заключення контракту з керівником підприємства (23.03.2007)  податковий борг підприємства зріс більш ніж в 3 рази з 940,8 тис.грн. до 2 467 тис.грн. + 380,2 тис.грн. штрафні санкції + 554,3 пеня і становить на 1.10.2011 р. 3 401,50 тис. грн. Лише за перший рік роботи керівника податковий борг зріс з 940,8 тис.грн. до 1483,6 тис.грн., тобто більш ніж на пів мільйона гривень….

Проаналізувавши роботу директора підприємства Леськіва Б,В. комісія вважає її незадовільною” і рекомендувала міському голові Богдану Зарічному розірвати контракт із ним. На сесії дане рішення було підтримане депутатами.

На початку травня 2012 р. було розірвано контракт, хоча мали б притягнути його до кримінальної відповідальності!

Не розумію якими критеріями керувався Валерій Демідюк коли призначав дану посаду і людину?!

Депутати вимагають пояснення від міського голови Вадима Кондратюка про економічну доцільність даної посади на підприємстві та чому назначили саме людину, яка дискредитувала себе як керівника підприємства та створила на підприємстві великі податкові борги, – запитує Юрій Товарянський?

Голос Сокальщини на GoogleNews

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!