Влада працює

В Сокальській районні раді знову вирішували питання опалювання центрального корпусу Сокальської центральної районної лікарні

В Сокальській районні раді знову вирішували питання опалювання центрального корпусу Сокальської центральної районної лікарні.  У нараді, яку провів голова Сокальської райради Микола Пасько, взяли участь головний лікар СЦРЛ Роман Швед, головний бухгалтер лікарні Ірина Степанюк та її заступник Валентина Кіх, начальник відділу управління комунальним майном Сокальської районної ради Тарас Кравчук, заступник начальника фінуправління Сокальської райдержадміністрації Олена Федюк та представники ТОВ “Енергетична ефективність України”.

В Сокальській районні раді знову вирішували питання опалювання центрального корпусу Сокальської центральної районної лікарніПрисутні фінансисти з медичного закладу, оперуючи цифрами, доводили, що використовувати блакитне паливо для опалювання лікарні буде вигідніше. Натомість представники теплопостачальної організації наголошували, що ціна на газ буде збільшуватись, а вартість їх послуг наразі не зростає.

В результаті обговорення було вирішено, що ТОВ “Енергетична ефективність України” буде надалі подавати тепло Сокальській ЦРЛ. Водночас вони зобов’язуються не піднімати тарифи, при існуючій ціні на газ. Також голова районної ради Микола Пасько доручив керівництву лікарні вжити всіх заходів з енергозбереження, щоб уникнути втрат тепла в приміщеннях медичної установи.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews