Влада працює

В Межиріччі частину будинку, що знаходиться у власності громади залишать для проживання вчителям

16 січня голова Сокальської районної ради Микола Пасько провів нараду за участю начальника відділу управління комунальним майном райради Тараса Кравчука, Межирічанського сільського голови Івана Сироїда, директора комунальної установи «Центр з обслуговування закладів освіти Сокальського району» Миколи Мисака та директора Межирічанського НВК «ЗШ І-ІІ ступенів дитячий садок» Любові Віри.

Присутні обговорили подальшу долю житлового будинку, який знаходиться на території Межирічанського навчального закладу і перебуває в cпільній комунальній власності територіальних громад Сокальського району. Частину цього приміщення займають громадяни, які мешкають в ньому вже багато років. Вони своїми силами утримують це житло, провели комунікації і тепер звернулись в райраду з проханням дозволити їм приватизувати дане приміщення.

Директор Межирічанської школи запропонувала другу частину будинку, яка не використовується, оформити, як службове житло. Його б могли використовувати вчителі, які доїжджають на роботу в НВК з віддалених сіл Сокальщини.

Микола Пасько підтримав пропозицію керівника школи щодо створення службового житла. Він також не заперечував щодо можливості надати дозвіл на приватизацію частини будинку, де мешкають люди. Для цього, за його словами, необхідно підготувати відповідні документи і вже на сесії районної ради приймати рішення про передачу житла в комунальну власність Межирічанської сільської ради. Тоді, остаточне слово про подальшу долю цієї споруди скаже громада.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 − seventeen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.