Влада працює

В Сокальській районній раді підписали партнерську угоду спрямовану на покращення медичних послуг

В Сокальській районній раді підписали партнерську угоду спрямовану на покращення медичних послуг20 вересня в Сокальській районній раді відбулось урочисте підписання партнерської угоди міжнародного проекту  «На допомогу. Підвищення доступності медичних послуг в надзвичайних ситуаціях через співпрацю служби екстреної медичної допомоги в прикордонному районі Польщі, Білорусі та України».

В урочистостях взяли участь голова Сокальської районної ради Микола Пасько, заступник голови Сокальської районної ради Василь Бойко, заступник голови Сокальської райдержадміністрації Микола Поліщук, головний лікар СЦРЛ Роман Швед, депутат Львівської обласної ради Сергій Касян. З польського боку були присутні староста Томашівського повіту Республіки Польща Ян Ковальчик , директор відділу Європейської інтеграції Йозеф Мариніч та керівник відділу надзвичайних ситуацій Станіслав Кєлих.

В ході урочистостей присутні говорили про подальшу долю проекту, які наступні кроки необхідно робити для його успішної реалізації. Зокрема Ян Ковальчик відзначив, що це вже другий спільний міжнародний проект, який Томашівський повіт реалізує спільно із Сокальською районної радою.  Його основна мета – збереження та покращення здоров’я мешканців прикордонних районів. «Сподіваюсь, що така наша успішна співпраця буде і надалі продовжуватись», – додав староста.

В Сокальській районній раді підписали партнерську угоду спрямовану на покращення медичних послуг   В Сокальській районній раді підписали партнерську угоду спрямовану на покращення медичних послуг

Микола Пасько подякував польським партнерам за співпрацю у написанні даного проекту та сприяння у вирішенні спільних проблем жителів 4 прикордонних районів. «Це вже третій міжнародний проект, який реалізує Сокальська районна рада, але він є найважливіший. Перший проект «Єднає нас Буг – утворення двох транскордонних байдаркових туристичних маршрутів». Він спрямований на розвиток туризму.  Другий – «Підвищення доступності прикордонної дорожньої інфраструктури в районах «Замойському і Сокальському у поєднанні з промоцією екологічних проектів. В його рамках будуть збудовані  дороги в трьох місцевих радах нашого району. Проте останній проект дасть можливість покращити надання медичних послуг, адже в його рамках будуть придбані сучасні автомобілі швидкої медичної допомоги та нове медичне обладнання», – наголосив голова районної ради.

Додамо, що даний спільний медичний проект, був написаний в рамках Програми Транскордонного Співробітництва «Польща – Білорусь – Україна 2014-2020». Партнерами виступають Томашівський повіт (Польща), Хрубешівський повіт (Польща), Жабінковський районний виконавчий комітет (Білорусь) та Сокальська районна рада (Україна).

Завдяки реалізації проекту українські та білоруські партнери набудуть досвіду в організації служби швидкої медичної допомоги, проведуть навчання жителів з надання першої медичної допомоги. Вони матимуть сучасне обладнання і фантоми, щоб надавати першу медичну допомогу і 6 транспортних засобів швидкої медичної допомоги. Водночас польські партнери будуть купувати медичне обладнання та пристрої, 3 машини швидкої медичної допомоги.

Бюджет проекту 1 523 914,40 євро. Внесок ЄС – 1 235 950.32 євро. Бюджет проекту для української сторони 253850,00 євро, в тому числі внесок ЄС – 193 992,08 євро. Власний внесок 59857, 92 євро.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 + twenty =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.