Влада працює

В Сокальській міській раді спростували інформацію про незаконний прийом львівського сміття на території громади

Минулого тижня в соцмережі Фейсбук громадські активісти написали допис, в якому, зокрема, ішлося: «В Сокаль вже тиждень возять Львівське сміття. Депутати мовчать, поліція мовчить, влада мовчить»

В Сокальській міській раді офіційно заявили :

згідно рішення №137 від 07.06.2016 року Сокальської міської ради IX сесії VІІ скликання діє заборона на розміщення твердих побутових відходів, що утворюються у м. Львів на Сокальському сміттєзвалищі. КП «Сокальжитлокомунсервіс» заборонено укладати будь-які договори на вивезення сміття без погодження їх на профільній депутатській комісії. Жодного погодження не було.

Депутати міської ради, які входять у склад тимчасової контрольної комісії Сокальської міської ради оперативно вирішили перевірити факти, які були викладені в дописі громадських активістів. Ввечері у суботу, 11 грудня, разом з працівниками поліції відділення №2 Червоноградського районного відділу провели рейдову перевірку. Вони виїжджали на сокальське сміттєзвалище, на цегельний завод, також побували на території хімзаводу, де колись завозили сміття. Жодних фактів незаконного вивезення сміття зі Львова не виявили. Тому інформація, яку поширюють в соцмережах громадські активісти, є недостовірною.

В Сокальській міській раді звернулися до жителів громади:

Якщо побачите машини, які вивозять львівське сміття на територію нашої громади, фотографуйте номера автомобілів і повідомляйте про ці випадки правоохоронні органи.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.